8 Ağustos 2012 Çarşamba

Modapik İle Tanıştınız Mı?

Aksesuarlar hepimizin vazgeçilmezi.. Peki yeni bir aksesuar sitesiyle tanışmaya ne dersiniz?

   Aksesuara özel alışveriş sitesi Modapik.com!


Modapik.com Nedir?

“Modapik; köşe bucak gezen, o günün modasına en uygun, özgün ve stil sahibi takıları bulup getiren, keyif dolu bir alışveriş sitesidir.”
Modapik’te “Koleksiyon”, “Vitrin” ve “Designers”  bölümlerinde farklı ürünler bulmak mümkün.
 
Üreticiden direk alır, üyelerine ulaştırırTükenen ürünler de sipariş edilebilirTakı dünyası, modadaki yeni akımlara ve değişimlere paralel olarak sürekli gelişen ve değişen dinamik bir dünyadır.  Özellikle dünyada çok konuşulan ve gelişmekte olan “fashion jewelry”; değerli madenler dışındaki malzemeler kullanılak yaratılan, tasarıma elverişli özelliği ve uygun fiyatlarıyla cazip olan bir alandır.
Modapik, bu alanda bir moda editörü bakış açısıyla dünyada öne çıkan trendleri ve ürünleri meraklıları için bir araya getirir.

Modapik’in İşleyişi

Her hafta yeni bir “Koleksiyon”!
Modapik her hafta yeni bir “Koleksiyon” ile üyelerine farklı temalarda yeni ürünler sunuyor. 
Örneğin; son koleksiyonlardan “Deniz Kokusu”nda üyeler, deniz ve yazdan ilham alan takılar, “Candy Shop” koleksiyonunda şeker gibi görünen takılar, “Be Gorgeous” koleksiyonunda ise ışıl ışıl küpeler ve gösterişli kolyeler buluyor.

Tüm Takılar için “Vitrin”
 Vitrin Bölümü; tüm takıları bir arada görmek, kolye, küpe, yüzük, bilezik gibi kategorilere göre filtrelemek isteyenler için tasarlandı.   Burada ayrıca materyal ve renge göre de filtreleme yapmak mümkün.  Vitrin bölümünde “koleksiyon”lara dahil olmayan ürünler de bulunuyor ve her hafta yeni ürünler ekleniyor.


Dünyadan ve Ülkemizden tasarımcılar “Designers”ta!
“Designers” bölümünde keşfedilmeye açık, kendi özgün stilleri olan tasarımcıların koleksiyonlarına sınırlı sürelerle yer veriliyor.  An itibariyle özel tasarım “Yakalar” ve “Clutch Çantalar” meraklıların beğenisine sunuluyor.


Nasıl Farklıdır?
Modapik’te fiyatların uygun olmasının sırrı; ürünlerin takı üreticilerinden hiçbir aracı olmaksızın ilk elden alınmasıdır. 

Modapik’in üyeler tarafından beğenilen özelliklerinden biri “Bekleme Listesi”dir.  Bu liste sayesinde Modapik üyeleri, tükenmiş bir ürünü listelerine ekleyerek takip altına alabilirler.  Ürün Modapik stoklarına geldiğinde e-posta yoluyla bildirim yapılır.

Sadakat programına farklı bir bakış; “Kumbara”
“Kumbara” sistemi ile üyeler arkadaşını davet ettikçe kredi kazanırlar.  Biriken krediler 8’e ulaştığında üyeler kumbaraya özel ürünler arasından hediye ürünlerini seçerler. 

Gelecek için Planlar…

Modapik’te önümüzdeki günlerde hayata geçmesi planlanan “Kişiye Özel Tasarım” bölümü; meraklılarına seçtikleri takıları, kendi isimlerine veya renklere göre farklılaştırma şansı verecek.


Detaylı bilgi için…

Ceylan Turan
www.modapik.com
Tel: +90-216-369-8693
GSM: +90-533-542-1353
Email: ceylan@modapik.com
                         

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı çok seviyorum!! :)