22 Mayıs 2014 Perşembe

Eyeko Brow Gel

İngiltere'nin ünlü markası Eyeko artık Türkiye'de!!
Seltek tarafından ülkemize gelen Eyeko,
birbirinden güzel göz ürünleriyle yakında bir çoğumuzun makyaj çantasına girmeye aday!

Yüzümde en çok sorun yaşadığım yerlerden biri olan kaşlarım için
Eyeko Brow Gel denenecekler listeme girdi bile!EYEKO Brow Gel ile Tek Harekette Belirgin ve Şekillendirilmiş Kaşlar
İngiltere’nin ünlü sağlıklı göz makyaj serisi EYEKO Brow Gel kaş rimeli ile tek harekette kolaylıkla seyrek kaşlarınızı şekillendirebilir ve daha belirgin görünmesini sağlayabilirsiniz.
Yüzümüzdeki ifadeyi en çok etkileyen unsurlardan biri kaştır. Günümüzde değişen makyaj trendleri kaş şeklimize de yansımaktadır. Artık kadınlar çok fazla inceltilmemiş, daha gür görünümlü, üst kısmı yukarıya doğru taranmış kaş şekillerini tercih etmektedir. EYEKO Brow Gel uygulaması ile kontüre gerek kalmadan kolaylıkla çok daha belirgin, gür, şekillendirilmiş ve homojen bir şekilde boyanarak doldurulmuş kaşlara sahip olabilirsiniz.

Kaşlarınızda dökülme ve sertleşme yapmayan, paraben ve SLS içermeyen, zengin bitkisel içeriğe sahip EYEKO Brow Gel, nano fırçası ve özel formülü sayesinde kolaylıkla uygulanmasını ve kaşlarınızın dağınık görünümünü engelleyerek gün boyu sabit kalmasına yardımcı olur.

Türkiye’de Seltek tarafından temsil edilen ünlü göz makyaj markası EYEKO’nun Brow Gel kaş rimeli ile en önemli yüz hattı olan kaşları belirginleştirip kolaylıkla şekil verebilirsiniz. Makyajın olmazsa olmazı, yüzün tüm ifadesini değiştiren ve gözlerin çok daha güzel ve anlamlı görünmesini sağlayan EYEKO Brow Gel ile kaşlarınız daha sağlıklı, pürüzsüz ve kolay şekillenebilir.

EYEKO Brow Gel’i tüm eczanelerden temin edebilirsiniz.
Satış Fiyatı : 66 TL

Daha önceden deneyip beğendiğiniz
Eyeko ürünleri varsa paylaşmaktan çekinmeyin!

4 yorum:

 1. Ülkemize yeni markaların gelmesi çok sevindirici bir haber :)

  YanıtlaSil
 2. Sırf şirin kabı için bile kullanılabilir ♥♥♥

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Daha ne şirin kapları var bence bir göz atmalısın şirin kız :D

   Sil

Yorumlarınızı çok seviyorum!! :)